Як відслідкувати долю державного майна
Новий сайт Фонду держмайна прагне реалізувати політику з відновлення довіри громадськості та бізнесу та виконує революційні функції, про це запевняють у прес-службі Фонду. Сайт має ряд переваг, які роблять його зручним і корисним для вітчизняного та іноземного бізнесу, а також – для громадськості, яка відтепер має можливість відслідковувати долю державного майна.
1. Створено Каталог об’єктів приватизації (492 об’єкти по МП, 64 об’єкти по ВП станом на 22/12/15) / оренди (5300 об’єктів станом на 22/12/15). Інформативність і зручність роботи з каталогом забезпечено за допомогою розширеної пошукової системи й відповідної інформаційної картки для кожного об’єкта. Така картка містить ключову інформацію, необхідну потенційним покупцям або орендарям (фото, розмір, початкова вартість, етапи та способи приватизації, презентаційні матеріали по об’єкту).
Приватизація: http://www.spfu.gov.ua/sale-obj/spf-privatization-objects-catalog.html
Оренда: http://www.spfu.gov.ua/rent-obj/spf-rent-facilities.html
2. Забезпечено доступ до публічної інформації до 5 реєстрів та баз даних (єдиний реєстр об’єктів державної власності, реєстр корпоративних прав держави у статутних капіталах господарських товариств, реєстр концесійних договорів, реєстр договорів (угод) про організацію продажу, реєстр організаторів аукціонів з відчуження майна, перелік потенційних об‘єктів оренди державного майна, державний реєстр оцінювачів та суб‘єктів оціночної діяльності) у формі відкритих даних.
3. Передбачено зворотній зв’язок з громадськістю та бізнесом: запит щодо інформації про потенційні об’єкти приватизації / оренди, обговорення проектів нормативно-правових актів;
4. Реалізовані верстки для планшетів і смартфонів на iOS, Android та Windows Phone.
5. Розроблено більш зручну навігацію та розширено функціонал веб-сайту (підвищена якість дизайну, ергономіки та функціональних можливостей).
6. З метою зручної організації контенту впроваджено систему тегів, які дозволяють групувати матеріали за однаковими темами, розміщені в різних розділах сайту. Наприклад, теги: Оренда, Оцінка, Приватизація.
7. Організовано систему управління контентом. Як наслідок підвищено ефективність внесення контенту веб-сайту за рахунок скорочення невиробничих та дублюючих операцій через систему імпортування даних, та підключення контент-менеджерів регіональних відділень.
8. Забезпечено зручність адміністрування та швидкість навчання адмініструванню користувачів, які не мають високої кваліфікаційної підготовки.